• Gyvo atlikimo įrašai
  • Muzikos kūrinių aranžuotės
  • Būgnų įrašymas
  • Įrašų suvedimas
  • Muzikos kūrimas
  • Garso dizainas (audio masteringas)

Apie mus

Garso įrašų studija “DoMinanta” – tai projekt – studija Vilniuje, sukonstruota pagal žymaus britų garso dizainerio Philipo Newello projektą su galimybe pakeisti akustinę aplinką (Live Zone arba Dead Zone) pagal Jūsų poreikius.

Studija labiausiai pritaikyta gyvo garso grupėms įrašinėti, o taip pat puikiai įrašomi akustiniai instrumentai ir būgnai – tam yra sukurta akmeninė siena su Live Zone akustine aplinka. Mūsų įrašų studijoje galima įrašyti iki 16 kanalų vienu metu ir daryti suvedimą pasirinktinai legendiniu analoginiu mikšeriu Soundtracs Mr-24-8 arba skaitmeniniu būdu.

Garso suvedimas daromas aukštoje rezoliucijoje (192 kHz, 24 bit). Takeliai suvedami į aukščiausią rezoliuciją DSD (Direct Stream Digital, 1-bit/5,6mHz recording format), iš kurio galite sukurti Jums reikalingą galutinį failo formatą, pavyzdžiui: CD master (16bit/44 kHz) DVD Audio (24bit/96kHz) arba Super Audio CD (1-bit/2,8224kHz). Plačiau apie tai galite paskaityti čia.

Mūsų studijoje visos specialistų žinios ir paslaugos skirtos šiuolaikinėms garso įrašų technologijoms tinkamiausiai panaudoti, kurioje kiekvienas atlikėjas komfortabilioje ir ramioje aplinkoje gali pilnai save realizuoti. Bekompromisė įrašų kontrolė, maksimalios sąlygos muzikantams save realizuoti – tai mūsų principai, o be viso to – gera kaina už kokybiškas paslaugas. Aukštos kokybės technologijos ir mūsų specialistų patirtis leidžia daryti kokybiškus įrašus per trumpą laiką. Siūlome įrašinėti įvairių stilių muziką : pop, rock, jazz, hip-hop, acoustic, alternative, romance, classic ir esame pasiruošę realizuoti daugybę jūsų sumanymų.

Taigi, iki susitikimo Vilniuje, projekt-studijoje “DoMinanta”!