• Gyvo atlikimo įrašai
  • Muzikos kūrinių aranžuotės
  • Būgnų įrašymas
  • Įrašų suvedimas
  • Muzikos kūrimas
  • Garso dizainas (audio masteringas)

Muzikos aranžavimas, fonogramų gamyba

Aranžuotė – tai sekantis procesas po muzikos kūrimo. Tai gali būti įvairių kūrinių aranžuotės: dainos aranžuotė, instrumentinės pjesės aranžuotė ir kitos įvairių muzikinių formų aranžuotės. Jei norite įrašyti dainą, jums būtina dainos aranžuotė.

Taigi, jei turime sukurtą muziką (kompoziciją), toliau mums reikia nuspręsti, kaip ji gali skambėti tembriškai, kokius instrumentus panaudoti, kaip sukurti ritminę struktūrą ir kūrinio formą. Pavyzdžiui: įžanga, posmas, priedainis, kulminacija, pragrojimas,pabaiga. Aranžuotė turi didelę reikšmę, jeigu norite, kad jūsų kūrinys gerai skambėtų. Kadangi nuo aranžuotojo skonio, intuicijos, meistriškumo dažnai priklauso kūrinio sėkmė. Tada ir iš pirmo žvilgsnio nelabai gera muzikinė kompozicija gali skambėti puikiai dėka geros muzikos kūrinio aranžuotės. Galutinis muzikos aranžavimo taškas yra fonogramos gamyba – dainų aranžuotės dažniausiai įrašomos į fonogramą, reikalingu užsakovui formatu – .WAV, .MP3 ir t.t. Fonogramos gali būti minusinės (be pagrindinio vokalo) arba pliusinės (su pagrindiniu vokalu).

Taip pat gaminame populiarių dainų fonogramas atlikėjams, organizacijoms, muzikinių būrelių vadovams ir tiesiog mėgstantiems dainuoti ir nustebinti savo draugus. Jums užtenka pasakyti populiarios dainos pavadinimą, ir fonogramos gamyba bus pradėta. Savo kataloge turime nemažą kiekį įvairių populiarių dainų fonogramų. Jeigu jūs pasirinksite vieną iš jų, sutaupysite iki 50%. Laukiame muzikos dėstytojų susidomėjimo fonogramų gamyba. Jums nebūtina net pas mus ateiti – galite tiesiog atsiųsti savo natas – mes įdėmiai išklausysime jūsų kūrinio viziją ir fonogramų darymas bus pradėtas. Jeigu jums nepatiktų rezultatas, tiesiog grąžintume pinigus.

Muzikos kūrinių aranžuotės garso įrašų studijoje "Dominanta"

Muzikos kūrinių aranžuotės, fonogramų gamyba garso įrašų studijoje “Dominanta”