• Gyvo atlikimo įrašai
  • Muzikos kūrinių aranžuotės
  • Būgnų įrašymas
  • Įrašų suvedimas
  • Muzikos kūrimas
  • Garso dizainas (audio masteringas)

Garso dizainas (audio masteringas)

Vieno kūrinio kaina – TIK nuo 15 EUR! (galite atsiųsti kūrinius ir internetu)

Pirmas kūrinys pabandymui – su 100% nuolaida!

Po garso suvedimo prasideda galutinis muzikos įrašo kūrimo etapas – masteringas. Masteringo rezultatas – „kopija – masteris“ iš kurios ir daromas įrašo tiražas. Masteringas (garso dizainas) turi tris etapus – montažas, galutinis garso suderinimas, produkcijos išleidimas. Montažas – tai atskirų įrašų surinkimas į albumą pagal eiliškumą, su pauzėmis tarp įrašų arba be (pagal klientų užsakymą). Įrašai valomi nuo triukšmų. Garso suderinimas arba kaip dabar madinga sakyti- garso dizainas – galutinė stadija, kai garsas gerinamas iki reikalingo rezultato pagal skaidrumą, dinamiką, sulyginamas dažnių skirtumas tarp atskirų albumo takelių. Jeigu masteringui pristatytas kokybiškas įrašas su gera aranžuote ir suvedimu, garso dizainas tik pagerins rezultatą, o tai reiškia ir padidins produkcijos konkurencingumą. Produkcijos išleidimas – garso įrašo pateikimas reikalingu formatu, iš kurio bus daromas tiražas.  Jeigu norite, kad Jūsų įrašas gerai skambėtų, būtent šito reikia šiuolaikiniame muzikos pasaulyje, jeigu jums reikia vientisos medžiagos iš atskirų muzikinių įrašų, tai geras ir kokybiškas garso dizainas jums labai reikalingas.

 Norime daugiau atkreipti Jūsų dėmesį į garso dizainą (audio masteringą). Yra keletas būdų, kaip tai galima padaryti. Vienas iš jų – skaitmeninis garso dizainas, kuriame jūs naudojate kompiuterinių programų plugin‘us (kompresorius, limiterius, ekvalaizerius, eksaiterius). Ir yra analoginis – kai jūs naudojate tuos pačius prietaisus, tačiau realius. Mes dažniausiai rekomenduojame analoginį masteringą, kuris padaro jūsų kūrinio skambesį išskirtinį. Tačiau, mes taip pat griežtai neatsisakome kai kurių skaitmeninių plugin‘ų. Mūsų principas – kokybiškų analoginių prietaisų ir naujausių skaitmeninių technologijų protingas naudojimas. Iš analoginių prietaisų, norime išskirti lempinį master kompresorių. Garso dizainas (audio masteringas) gali būti užsakytas internetu, tiesiog atsiuntus mums savo suvestą stereo takelį .Wav formate.

Pagrindinės taisyklės tokios: takelis gali būti 96 kHz arba 48 kHz arba 44 kHz. 24 bit, įrašytas nuo -6 dB iki -3 dB. Svarbiausia – nekompresuotas.

Garso dizainas garso įrašų studijoje "Dominanta"

Garso dizainas garso įrašų studijoje “Dominanta”

 

Audio masteringas garso įrašų studijoje "Dominanta"

Audio masteringas garso įrašų studijoje “Dominanta”

Daugiau garso dizaino (audio masteringo) demo. Jeigu nerandate savo stiliaus demo prašau praneškite mums.Bendraukime!